Zapraszamy do głosowania! – Moja przygoda w Muzeum

Miło nam poinformować, że trzy prace naszych uczniów zakwalifikowały się na wystawę pokonkursową w Muzeum Okręgowym w Toruniu.
Autorzy prac to:
Julia Jewuła lat 8  „Najciekawsze odkrycia w Muzeum”  (opiekun pani Beata Koczara)
Dominika Tutas lat 8  „Komnaty Daisy” (opiekun pani Barbara Sitek-Potoczko)
Kamil Rączka lat 9  „Zbrojownia – karabiny jednostrzałowe” (opiekun pani Barbara Sitek-Potoczko)

GRATULUJEMY!!!

Do 31 października można głosować w internetowym plebiscycie na Nagrodę Publiczności w XLII Międzynarodowych Spotkaniach Artystycznych dla Dzieci i Młodzieży „Moja przygoda w Muzeum” w Toruniu. Wyniki głosowania zostaną ogłoszone we wtorek, 3 listopada 2021 r., o godz. 12.00.
Bardzo prosimy o oddawanie głosów na prace naszych Artystów!

Link do głosowania: