Wielkanoc 2022

Jak co roku uczniowie klas młodszych wzięli udział w konkursie wielkanocnym. Tematem tegorocznego konkursu była „Ozdoba świąteczna na patyku”. Do organizatorów dotarło mnóstwo pięknych prac. Prace dzieci były wykonane w sposób ciekawy, pomysłowy i bardzo kreatywnie. Nie wyłoniono 1, 2 i 3 miejsca. Najpiękniejsze prace otrzymały wyróżnienia. Każdy uczestnik konkursu otrzymał drobny upominek.
Wyróżnienia otrzymali:
Oliwia Pniok, Julia Banot, Helena Panasewicz, Bartek Żerebiec, Magdalena Rędzina, Aleksander Kiełbowicz, Hanna Konieczny, Zuzia Głąbik, Igor Francuz, Martyna Głąbik, Giuseppe Tallarino, Franek Klimczyk, Nikola Stalmach, Antosia Walecka.
Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. Organizatorzy