AKTUALIZACJA Szkoła zamknięta do 14 czerwca

Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, rodziców, opiekunów, dziadków, pracowników oświaty i wszystkich mieszkańców gminy, burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol podjął decyzję o niewznawianiu zajęć w placówkach edukacyjnych przynajmniej do dnia 14 czerwca br.

Radosnego Dnia Dziecka

Wszystkim dzieciom, zarówno tym małym jak i tym dużym, z okazji Dnia Dziecka uśmiechu od ucha do ucha, mnóstwa okazji do beztroskiej zabawy, wspaniałych przyjaciół oraz spełnienia marzeń!
                                      życzy

oraz Grono Pedagogiczne

Osobno ale Razem

Osobno ale Razem to inicjatywa Samorządu Uczniowskiego. Polega ona na dokumentowaniu ciekawych chwil spędzanych w domu podczas kwarantanny. Można je ilustrować zdjęciami lub innego rodzaju pracami. Jest to wyraz wsparcia jakie dajemy sobie nawzajem. Zapraszamy do udziału.