Olimpia, Łukasz, Jolanta
Strona główna RekrutacjaBiblioteka O szkole Pracownicy Oddziały Przedszkolne WydarzeniaKonkursy Informacje dla rodziców Organizacja roku szkolnego Projekty szkolne Projekty językowe RODO Galeria

Comenius Regio 2012-2014

Pierwsze spotkanie organizacyjne

8 sierpnia 2012 r. w Starostwie Powiatowym w Pszczynie  odbyło się spotkanie partnerów regionalnych projektu pn. „Do to be Active- Developing teenagers’ enterprise in order to be active citizen, teen and European” realizowanego w ramach programu Uczenie się przez całe życie - Comenius, akcja Partnerskie Projekty Regio.

Koordynatorzy reprezentujący Powiat Pszczyński (p. Katarzyna Hasik), Szkołę Podstawową nr 1 w Pszczynie (p. Edyta Walkowiak) oraz Uczniowski Klub Sportowy „Plesbad” Pszczyna (p.Damian Pławecki) omówili podstawowe założenia projektu i szczegółowy harmonogram prac związany z realizacją wspólnego przedsięwzięcia.

On 8th August 2012 in the District of Pszczyna  first regional partner meeting (District, SP1, Uks Plesbad)  was organized in order to revise the main aims and the schedule of the Comenius Regio Project “Do to be Active- Developing teenagers’ enterprise in order to be active citizen, teen and European” within Lifelong Learning Programme.