Fabian, Sebastian
Strona główna Biblioteka RekrutacjaO szkole Pracownicy Oddziały Przedszkolne WydarzeniaKonkursy Informacje dla rodziców Organizacja roku szkolnego Projekty szkolne Projekty językowe RODO Galeria

Szkoła promująca zdrowie

Miód też jest zdrowy

Klasa III wybrały się na wycieczkę do Chlebowej Chaty w Brennej. Dowiedziały się jak powstaje prawdziwy chleb, jak kiedyś wypiekano chleb i jakie wartości odżywcze ma miód. Ponadto miały możliwość wypieku swojego podpłomyka, który najlepiej smakował z miodem własnego wyrobu. Dzieci dowiedziały się, że to co naturalne, wykonane przez siebie samego, to jest najzdrowsze i najlepiej smakuje.