Fabian, Sebastian
Strona główna Biblioteka RekrutacjaO szkole Pracownicy Oddziały Przedszkolne WydarzeniaKonkursy Informacje dla rodziców Organizacja roku szkolnego Projekty szkolne Projekty językowe RODO Galeria

Szkoła promująca zdrowie

BAJKI

"Witaminki, witaminki,
dla chłopczyka i dziewczynki..."

Pod takim hasłem dzieci z klasy III d tworzyły swoje książki. Bohaterami książek są owoce i warzywa. Treści dotyczą zdrowego odżywiania się poprzez jedzenie warzyw i owoców, które zawierają witaminy. Książki te będzie można zobaczyć i przeczytać w bibliotece szkolnej zaraz po feriach. Ponadto uczniowie klasy III d przeczytają swoje książki przedszkolakom z naszych oddziałów przedszkolnych zachęcając ich tym samym do spożywania owoców i warzyw.