Maria, Edmund, Marek
Strona główna RekrutacjaBiblioteka O szkole Pracownicy Oddziały Przedszkolne WydarzeniaKonkursy Informacje dla rodziców Organizacja roku szkolnego Projekty szkolne Projekty językowe RODO Galeria

Szkoła promująca zdrowie

Dbamy o siebie

W piątek 17 stycznia klasa III d gościła u siebie Pana Jakuba Krzemień, który zajmuje się między innymi zdrowym stylem życia.Pan Jakub opowiedział dzieciom o swoim dzieciństwie skupiając się przede wszystkim na swojej nadwadze wynikającej z niezdrowego stylu życia, lenistwa i złego odżywiania. Omówił kilka prostych zasad dotyczących dobrego, pełnego witamin jedzenia oraz podał sposoby na dobrą i ładną sylwetkę. Uczniowie chętnie i z dużym zaangażowaniem rozmawiali, zadawali pytania i chłonęli nową wiedzę. Dziś już wiedzą, że żeby zdrowym i pięknym  być trzeba o siebie zadbać poprzez regularne ćwiczenia i zdrowe, pożywne jedzenia.