Fabian, Sebastian
Strona główna Biblioteka RekrutacjaO szkole Pracownicy Oddziały Przedszkolne WydarzeniaKonkursy Informacje dla rodziców Organizacja roku szkolnego Projekty szkolne Projekty językowe RODO Galeria

Szkoła promująca zdrowie

Zumba

30 maja w naszej szkole odbył się pokaz tańca, który przygotowała Pani Elżbieta Twardzik z "Dobrego Startu". Było to kolejne działanie, które ma na celu przyjęcie do "Śląskiej sieci szkół promujących zdrowie" oraz kontynuację programu "Zdrowy styl życia". Oba zakładają pokazanie dzieciom ze ruch i właściwe odżywianie to podstawa zdrowego trybu życia, Zachęcamy więc uczniów do ruchu- na przykład poprzez taniec;stąd właśnie zaproszenie do szkoły instruktorki zumby.

Jednocześnie składamy podziękowania Pani Eli za przeprowadzone zajęcia.