Edyta, Kamil, Korneliusz

Klub Szkół Unicef

Wszystkie kolory świata

W tym roku szkolnym bierzemy udział w akcji: WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA – jednej z najbardziej znanych kampanii na świecie, zaś w Polsce realizowanej po raz czwarty.

W trakcie zajęć dodatkowych lub poświęcając swój wolny czas, uczniowie przygotowują charytatywne, szmaciane laleczki UNICEF. Laleczki te są niezwykłe, gdyż są symbolem zaangażowania uczniów w niesienie pomocy najbardziej potrzebującym dzieciom na świecie.

Osoby zainteresowane udziałem w akcji, prosimy o kontakt z panią bibliotekarką lub ze szkolnym psychologiem.