Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Sprzątanie świata

AKCJA SPRZĄTANIA ŚWIATA

Jak co roku uczniowie klasy VIc pod opieką p. Dominiki Gruszki włączyli się w międzynarodową akcję "Sprzątania Świata". W tym roku akcja przebiegała pod hasłem: "Nie ma śmieci - są surowce". Uczniowie pełni zapału ruszyli ulicami miasta, aby posprzątać naszą Ziemię, przypominając przy tym mieszkańcom o odpowiedzialności za lokalny stan czystości środowiska.  Mamy nadzieję, że z roku na rok świadomość ekologiczna naszej społeczności będzie wzrastać i śmieci będzie coraz mniej.