Edyta, Kamil, Korneliusz

• ASYSTENCI JĘZYKOWI Z WŁOCH I Z FRANCJI

• TYDZIEŃ WŁOSKI - ZDJĘCIA

• Zajęcia z obcokrajowcami

W piatek, tuż przed rozpoczeciem ferii zimowych, dzięki zaproszeniu Alice, do naszej szkoły przyjechali przyjaciele naszej włoskiej asystentki- Richard z Węgier oraz Gloria z Hiszpanii. Każde z nich przeprowadziło zajęcia w klasach IV-VI wraz z prezentacją swoich miast oraz państw. Uczniowie mieli także możliwość poznać kilka słów w każdym z języków.

• Powitanie Alice

7 stycznia we wtorek na specjalnym apelu, mieliśmy możliwość powitać Alice Spisni, Włoszką nauczycielkę, która do końca roku szkolnego będzie prowadziła w naszej szkole zajęcia z języka włoskiego i angielskiego.
    Alice pochodzi z Bolognii, ukończyła studia w Padwie, pracowała we Włoszech, Walii oraz w Polsce.

Zdjęcia w powitania do obejrzenia na szkolnym profilu Facebook.

• Asystentura Językowa 2013/2014

Od 7 stycznia do końca roku szkolnego gościmy w naszej szkole włoską nauczycielkę, Alice Spisni.
     Alice pochodzi z Boloniii i będzie uczestniczyła w różnych zajęciach w naszej szkole.
     Po feriach rozpocznie również prowadzenie bezpłatnych zajęć z języka angielskiego i włoskiego dla uczniów naszej szkoły, jak i dla rodziców.
    Krótki artykuł o Alice :

• Asystent Językowy

Od 4 października 2010 w naszej szkole pracował Asystent Programu Comenius- Samuele Liberato z Włoch.