Olimpia, Łukasz, Jolanta
Strona główna O szkole Pracownicy Oddziały Przedszkolne Klasy 1-3 Klasy 4-7 GimnazjumWydarzeniaKonkursy Informacje dla rodziców Organizacja roku szkolnego Projekty szkolne Projekty językowe Galeria

Wyniki Konkursów

• Najładniejsza kartka z okazji "Dnia Życzliwości"

• Halloween 2017

W tegorocznej edycji tematem Halloween była Najśmieszniejsza Dynia

"THE FUNNIEST JACK O'LANTERN"

Prace:

Wyniki konkursu zostaną podane na apelu.

• "Konkurujemy-jak pracowite mrówki"

W tym roku szkolnym zebraliśmy 243 kg baterii. Miło nam poinformować, że nasza placówka została laureatem II edycji konkursu ogólnopolskiego: "Konkurujemy-jak pracowite mrówki". Dziękujemy wszystkim uczniom za aktywne zaangażowanie się w akcję zbiórki baterii.

• „MIGAWKI ZE SZKOLNEJ ŁAWKI”

W naszej szkole został zorganizowany konkurs Migawki ze szkolnej ławki. Polegał on na napisaniu opowiadania, którego motywem przewodnim była NASZA JUBILATKA- JEDYNKA.

Uczniowie spisali się na medal! Pośród wszystkich prac wyłoniliśmy zwycięzców. Nagrodę główną zdobyła Maja Wiśniewska z klasy V, a wyróżnienie otrzymała Paulina Kędzior z klasy III.

Serdecznie gratulujemy talentu literackiego i życzymy kolejnych sukcesów.

Na festynie szkolnym, w ramach warsztatów plastycznych oraz gier i zabaw logopedycznych, chętne dzieci wykonają ilustracje do zwycięskiego tekstu.

• „Byki i byczki – czyli Językowe potyczki” Wyniki I etapu

Do finału zakwalifikowały się następujące drużyny:
    1. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt Pszczyńskich w Pszczynie w składzie: Jagoda Orlik, Julia Budzyńska.
    2. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Bobrownikach w składzie: Stanisław Lelonek, Igor Kucharczyk.
    3. Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaworznie w składzie: Zofia Domagała, Weronika Biel.
    4. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rybniku w składzie: Alicja Chojnacka, Marta Oleś.
    5. Szkoła Podstawowa nr 7 w Żorach w składzie: Hanna Wierzycka, Dominika Nowak.
    Na finał zapraszamy 5 kwietnia, na godzinę 11.00 do Pałacu Młodzieży w Katowicach.

• Memory Master 2017

W tym roku odnieśmy bardzo dobre wyniki w Ogólopolskim Konkursie Języka Angielskiego MEMORY MASTER. Najwyższą liczbę punktów otrzymali kolejno z klasy:

4- Małgosia Furmańska (92%), Paweł Bienioszek (91%)- otrzymując tytuł LAUREATA III STOPNIA, Oliwia Zeman (86%)- wyróżnienie

5- Michał Kowol (92%)- LAUREAT III STOPNIA

6- Mikołaj Peszka (92%)- LAUREAT III STOPNIA

Gratulujemy!!!!

• Taneczny sukces Weroniki

Z przyjemnością informujemy, iż utalentowana uczennica klasy IV, Weronika Osińska  zajęła 2 miejsce w kategorii duety do lat 11 i 8 miejsce w kategorii solo do lat 11 w trakcie tegorocznych Krajowych Mistrzostw Polski Hip hop, Hip Hop Battles, Electric Boogie i Break Dance. Tak wysokie lokaty dają jej nominację do Mistrzostw Europy w obu kategoriach oraz do Mistrzostw Świata. Zdjęcia z tego wydarzenia można zobaczyć na facebookowym profilu Weroniki.

Weronice serdecznie gratulujemy, życzymy wytrwałości w rozwijaniu talentu i dalszych sukcesów!