information in english


2019

Imieniny:
Albert, Janusz, Konrad
Strona główna Londyn 2020WydarzeniaBiblioteka RekrutacjaO szkole Pracownicy Oddziały Przedszkolne Konkursy Informacje dla rodziców Projekty szkolne Projekty językowe RODOFlying Words 2018-2020 Galeria
  

Projekt Edukacyjny

  W tym roku nasza szkoła kolejny raz bierze udział w projekcie  edukacyjnym LEPSZA SZKOŁA.

  Biorą w nim udział nauczyciele matematyki korzystający z podręczników „Matematyka z plusem” w klasach 4 - 6 oraz nauczyciele języka polskiego korzystający z podręczników „Między nami”.

Lepsza Szkoła to zainicjowany przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe w 2002 roku projekt edukacyjny. Nauczyciele uczestniczący w nim sprawdzają wiedzę i kompetencje uczniów za pomocą specjalistycznych testów, są to tzw. Sesje z plusem z matematyki i Wielki sprawdzian z języka polskiego.

Główne cele projektu to:

  •         badanie efektywności nauczania
  •         rozwijanie integracji międzyprzedmiotowej
  •         przygotowywanie uczniów do udziału w sprawdzianie zewnętrznym
  •         podnoszenie efektywności kształcenia i uczenia się

Dodatkową pomocą w pracy jest możliwość porównywania wyników danej klasy na tle innych klas naszej szkoły i szkół w całym kraju. Dzięki szczegółowym raportom nauczyciel może dobrze zaplanować swoją pracę i dostosować metody pracy. Za każdym razem można zobaczyć czy wyniki ucznia są słabe, przeciętne czy też wysoko ponad średnią oraz które z typów zadań sprawiają mu najwięcej trudności. 


Certyfikat.pdf

 


Copyright 2019 by SP 1 Pszczyna

Wykonanie: Invidia.pl