information in english


2018

Imieniny:
Maria, Edmund, Marek
Strona główna RekrutacjaBiblioteka O szkole Pracownicy Oddziały Przedszkolne WydarzeniaKonkursy Informacje dla rodziców Organizacja roku szkolnego Projekty szkolne Projekty językowe RODO Galeria
  

Klub Szkół Unicef

 • "Po pierwsze dziecko"

  W tym roku szkolnym wzięliśmy również udział w projekcie UNICEF "Po pierwsze dziecko". Zrealizowano go  w trakcie zajęć pozalekcyjnych. Wzięli w nim udział uczniowie klas IV-VI. 
  W trakcie spotkań, wykorzystując opracowane materiały, zapoznaliśmy się z informacjami na temat sytuacji uchodźców, a szczególnie dzieci. Uczniowie podzielili się również własną wiedzą na temat problemu uchodźctwa. Ich wiedza, materiały do projektu oraz dodatkowe informacje stały się powodem gorącej dyskusji w trakcie której poruszono problemy wielu mitów i uprzedzeń obecnych w naszym społeczeństwie, cierpienia jakie przynosi wojna, a przede wszystkim wartość ludzkiego życia.
 • Unicef-wiadomości luty

 • Unicef-wiadomości grudzień


 • Wszystkie kolory świata

  W tym roku szkolnym bierzemy udział w akcji: WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA – jednej z najbardziej znanych kampanii na świecie, zaś w Polsce realizowanej po raz czwarty.

  W trakcie zajęć dodatkowych lub poświęcając swój wolny czas, uczniowie przygotowują charytatywne, szmaciane laleczki UNICEF. Laleczki te są niezwykłe, gdyż są symbolem zaangażowania uczniów w niesienie pomocy najbardziej potrzebującym dzieciom na świecie.

  Osoby zainteresowane udziałem w akcji, prosimy o kontakt z panią bibliotekarką lub ze szkolnym psychologiem.


 • Jesteśmy w Klubie Szkół UNICEF

   

              W tym roku nasza szkoła dołączyła do Klubu Szkół UNICEF. Tym samym bierzemy udział w inicjatywie edukacyjnej, która zrzesza placówki zainteresowane działaniami na rzecz potrzebujących. Chcemy wspierać idee pomocy oraz praw dziecka wśród naszych uczniów. Zapraszamy do śledzenia informacji, które będą pojawiały się na stronie.
 • Copyright 2018 by SP 1 Pszczyna

  Wykonanie: Invidia.pl

  *******************************************
  List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego

  w sprawie szczepień:

  ************************