Anzelm, Bartosz, Feliks
Strona główna O szkole Pracownicy Oddziały Przedszkolne Klasy 1-3 Klasy 4-7 GimnazjumWydarzeniaKonkursy Informacje dla rodziców Organizacja roku szkolnego Projekty szkolne Projekty językowe Galeria

PRACOWNICY NASZEJ SZKOŁY

Szkołę tworzą nie tylko pan Dyrektor, Nauczyciele i Uczniowie. Szkoła to także pracownicy, którzy swoją pracą wspomagają funkcjonowanie tej placówki.

W sekretariacie, przed komputerem lub za biurkiem ze stosem dokumentów spotkamy panie sekretarki- Reginę Szuster i Ewę Pławecką.

Przez ruchliwe skrzyżowanie przeprowadzi nas pani Teresa Adamczyk.

O najmłodszych uczniów, naszych „zerówkowiczów” w szatni i nie tylko zadba pani Jolanta Kowalik i pani Elżbieta Ochman.

Codziennie o czystość i porządek dbają pani woźna Teresa Ebert oraz panie sprzątaczki.

Wszystkie usterki usuwa konserwator - pan  Henryk Kania.

O to, aby panie kucharki miały z czego przygotować posiłki, dba intendentka, pani Magdalena Gładki

Pomocą nauczycielom służą pani Agnieszka Rogóż oraz pani Maja Francuz.