Fabian, Sebastian
Strona główna Biblioteka RekrutacjaO szkole Pracownicy Oddziały Przedszkolne WydarzeniaKonkursy Informacje dla rodziców Organizacja roku szkolnego Projekty szkolne Projekty językowe RODO Galeria

PRACOWNICY NASZEJ SZKOŁY

Szkołę tworzą nie tylko pan Dyrektor, Nauczyciele i Uczniowie. Szkoła to także pracownicy, którzy swoją pracą wspomagają funkcjonowanie tej placówki.

W sekretariacie, przed komputerem lub za biurkiem ze stosem dokumentów spotkamy panie sekretarki- Reginę Szuster i Ewę Pławecką.

Przez ruchliwe skrzyżowanie przeprowadzi nas pani Teresa Adamczyk.

O najmłodszych uczniów, naszych „zerówkowiczów” w szatni i nie tylko zadba pani Jolanta Kowalik i pani Elżbieta Ochman.

Codziennie o czystość i porządek dbają pani woźna Teresa Ebert oraz panie sprzątaczki.

Wszystkie usterki usuwa konserwator - pan  Henryk Kania.

O to, aby panie kucharki miały z czego przygotować posiłki, dba intendentka, pani Magdalena Gładki

Pomocą nauczycielom służą pani Agnieszka Rogóż oraz pani Maja Francuz.