information in english


2019

Imieniny:
Andrzej, Wiktor, Daniel
Strona główna WydarzeniaBiblioteka RekrutacjaO szkole Pracownicy Oddziały Przedszkolne Konkursy Informacje dla rodziców Organizacja roku szkolnego Projekty szkolne Projekty językowe RODOFlying Words 2018-2020PO WER 2017-19 Galeria
  

Wydarzenia

 • Rekrutacja 2019/2020

  W załączeniu List Minister Edukacji dotyczący rekrutacji do szkół ponadgminazjalnych i ponadpodstawowych na rok 2019/2020

 • Dzień Pluszowego Misia

  24 listopada, klasy siódme wraz z klasami gminazjalnymi brały udział w Dniu Pluszowego Misia.

  Konkurs miał dwie formy:
  - przyniesienie największego misia
  - przyniesienie jak największej liczby misiów przez daną klasę

  Zdjęcie klasy 7d: • Sprzątanie świata

  AKCJA SPRZĄTANIA ŚWIATA

  Jak co roku uczniowie klasy VIc pod opieką p. Dominiki Gruszki włączyli się w międzynarodową akcję "Sprzątania Świata". W tym roku akcja przebiegała pod hasłem: "Nie ma śmieci - są surowce". Uczniowie pełni zapału ruszyli ulicami miasta, aby posprzątać naszą Ziemię, przypominając przy tym mieszkańcom o odpowiedzialności za lokalny stan czystości środowiska.  Mamy nadzieję, że z roku na rok świadomość ekologiczna naszej społeczności będzie wzrastać i śmieci będzie coraz mniej.   

   

   

   

   


 • Lekcja w kinie

  "Lekcja w kinie"

  "Lekcja w kinie" to projekt realizowany przez Centrum Edukacji Filmowej w Wołominie. Jest odpowiedzią na coraz bardziej znaczącą obecność problematyki języka filmu w programach nauczania. 
  W czasie lekcji wykorzystano wszystkie możliwości, jakie daje kino i nowoczesna technika audiowizualna. Nie był to suchy wykład. 196 uczniów klas 4 -7 czynnie uczestniczyło w spotkaniu, w sposób niemal niezauważalny dla siebie zdobyli wiedzę.
  Natomiast film "Za niebieskimi drzwiami", który uczniowie zobaczyli po przerwie, również niósł wyraźny edukacyjny cel - w malowniczy i przystępny dla młodych widzów sposób opowiedział o tym, co przeżywają osoby znajdujące się na pograniczu jawy i snu, jaka walka się w nich toczy i czym właściwie śpiączka jest.

   
 • Copyright 2019 by SP 1 Pszczyna

  Wykonanie: Invidia.pl


  Informacja o wyprawce dla uczniów klas pierwszych:


  ---------------------------


  ----------------------------