information in english


2017

Imieniny:
Olimpia, Łukasz, Jolanta
Strona główna O szkole Pracownicy Oddziały Przedszkolne Klasy 1-3 Klasy 4-7 GimnazjumWydarzeniaKonkursy Informacje dla rodziców Organizacja roku szkolnego Projekty szkolne Projekty językowe Galeria
  

Zajęcia pozalekcyjne

  • Zajęcia pozalekcyjne 4-7

    ZAJĘCIA DODATKOWE

    1.       JĘZYKOWE-ANGIELSKI:

    a)      Klasy 4: „Next move”-Joanna Ryś, poniedziałki, 13:40-14:25 (sala 201)

    b)      Klasy 7- zajęcia rozwijające- Edyta Walkowiak,  wtorki, 13:45-14:30 (sala 2a PG)

    c)       Klasy 7- zajęcia wyrównawcze- Edyta Walkowiak, środy, 14:30-15:15 (sala 6 PG)

    2.       POLONISTYCZNO- HISTORYCZNE:

    a)      Klasy 4: „Jej Wysokość Gramatyka”, Anna Bienioszek, poniedziałki, 12:50-13:35, (sala 201)

    b)      Kółko polonistyczne „Młody dziennikarz”- Agnieszka Sinka-Pietras, środa, 8:00-8:45

    oraz Aleksandra Pałyz, środa 13:40-14:25

    c)       Zajęcia stymulujące rozwój „Na końcu języka”, Aleksandra Pałyz, czwartki, 14:30-15:15 (sala 205)

    d)      Kółko historyczne „Lekcje historii inaczej” (wyjścia raz w miesiącu), zapisy: Aleksandra Pałyz

    3.       PLASTYCZNE:

    a)      Bogumiła Englert, środa, 13:40-14:25 (sala 206)

    4.       MATEMATYCZNE:

    a)      „Prostujemy matematyczne zakręty”, Jolanta Pyrtek, piątki, 13:40-14:25 (sala 207)

    5.       PRZYRODNICZE:

    a)      :„Odkrywcy przyrody”, Dominika Gruszka, co drugi piątek, 7:15-8:00 (sala 207)

    b)      „Tajemnice przyrody”, Katarzyna Walecka, piątek, 7:10-7:55 (sala 207)

    c)       Zajęcia rozwijające (klasy 7), Katarzyna Walecka, środa, 7:10-7:55 (sala 11 PG)

    6.       INNE:

    a)      wokalne- Aleksandra Niemiec, piątki, 13:40-14:25

    b)      Misyjne- siostra Ezechiela, środa, 13:40-14:25 (sala 204)

    c)       Turystyczne- Anna Krawczyk, Jadwiga Piasecka-Matuszek (soboty, według wyjścia/wycieczki)





  • Zajęcia dla uczniów klas I-III

    Nazwa zajęć

    |Prowadzący

    Zajęcia stymulujące-rozwijające


    Agnieszka Paździor

    Zajęcia stymulujące-rozwijające


    Urszula Chroszcz

    Zajęcia stymulujące-rozwijające

     

    Beata Koczara

    Zajęcia stymulujące-rozwijające

     

    Agnieszka Piesiur

    Zajęcia stymulujące-rozwijające

     

    Karolina Janik

    Zajęcia stymulujące-rozwijające

     

    Jolanta Młodzik

    „Łamigłówki mądrej główki”

     

    Barbara Sitek -Potoczko

    Kangurki

     

    Edyta Skotnica

    Zajęcia matematyczno-polonistyczne

     

    Katarzyna Płachno

    Zajęcia matematyczno-polonistyczne

     

    Beata Studzieńska

    Zajęcia wspomagająco-rozwijające

     

    Monika Tumula

    Zajęcia wspomagająco-rozwijające „Klub Odkrywców”

     

    Regina Liszka

    Zajęcia stymulujące-rozwijające

     

    Barbara Sitek -Potoczko





  • Zajęcia pozalekcyjne POPP

    Zajęcia dla naszych uczniów organizowane przez POPP:
    1. KOŁO PLASTYCZNO-TECHNICZNE (p. Gabiela Prusko)
    PONIEDZIAŁEK, 9:00-10:30 (klasy 3d i 2a)
    ŚRODA, 9:00-10:30 (klasy 2b i 3c)

    2. KOŁO TANECZNO- REGIONALNE
    WTOREK, 13:45-14:30 (Zajęcia wokalno- rytmiczne zespołu "Jedynka")
    14:30-15:15 (zajęcia dla klas I)
    15:15-16:00 (Zespół "Jedynka" dla klas II-VI)

    CZWARTEK,13:45-14:30(zajęcia wokalno-rytmiczne)
    14:30-15:15 (rytmika klasy III b)
    15:15-16:00 (zajęcia zepołu "Jedynka" dla klas I-VI)

    Zajęcia prowadzone są przez p. Danutę Abramowicz-Heczko i p. Jadwigę Piasecką-Matuszek.
    Akompaniatorzy:p. Joanna Gryw (czwartki) i p. Grzegorz Paszek (wtorki)







  • Copyright 2017 by SP 1 Pszczyna

    Wykonanie: Invidia.pl