Fabian, Sebastian
Strona główna Biblioteka RekrutacjaO szkole Pracownicy Oddziały Przedszkolne WydarzeniaKonkursy Informacje dla rodziców Organizacja roku szkolnego Projekty szkolne Projekty językowe RODO Galeria

eTwinning

Zaproszenie do udziału w międzynarodowym projekcie fizyczno-angielskim eTwinning*
Magia w fizyce
Magic In Physics

Uczestnicy projektu będą w grupach rejestrować swoje pokazy fizyczne na filmach lub zdjęciach, a następnie do zmontowanego materiału multimedialnego dodadzą krótki komentarz w języku angielskim (6 zdań), o poszczególnych etapach pokazu oraz ich fizycznym wytłumaczeniu.
Filmiki będą zamieszczane na wydzielonym koncie TwinSpace projektu – na portalu eTwinning. W maju 2018 wszystkie szkoły partnerskie - polskie i zagraniczne - będą mogły w jednoczesnym głosowaniu wybrać trzy najlepsze filmiki i przyznać ich autorom nagrody.
Do ukończenia projektu wszystkie grupy uczestniczące z kraju i zagranicy mogą się kontaktować ze sobą poprzez TwinSpace, wymieniać uwagi, rozpoczynać wątki na forum…

Nauczyciele prowadzący projekt: Magdalena Musioł i Wiktoria Bryła

*Tegoroczny projekt jest kolejną edycją międzynarodowych przedsięwzięć w naszej szkole, po „Jajku i grawitacji”, „Magii fizykii”, „Europejskiej Ligi Rakiet Wodnych”. Ta ostatnia otrzymała krajowy znak jakości eTwinning Quality Label.