Czesław, Hieronim, Fryderyk
Strona główna O szkole Pracownicy Oddziały Przedszkolne Klasy 1-3 Klasy 4-7 GimnazjumWydarzeniaKonkursy Informacje dla rodziców Organizacja roku szkolnego Projekty szkolne Projekty językowe Galeria

PO WER

Od nowego roku szkolnego, nasza szkoła przystąpiła do realizacji projetu PO WER (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój) o nazwie "Krok do nowoczesności metodologiczno-technnologicznej". Wychodząc na przeciw oczekiwaniom uczniów oraz rodziców w kierunku poszukowania nowych metod i technik nauczania, zdecydowaliśmy o realizacji projektu, który pozwoli nam rozwinąć nasze kompetencje informatyczne, technologiczne, poznać dokładnie pracę innych nauczycieli, obserwować pracę innych na sprzęcie multimedialnym czy dokształcać się w zakresie nauki język angielskiego. Cześć projektu zakłada udział w szkoleniach metodologicznych zakładających nowe metody pracy oraz motywacji uczniów na zajęciach wewnątrz klasy i poza nią, w edukacji nieformalnej. Projekt będzie przebiegał według poniższego hamonogramu, edytowanego według potrzeb.

Mamy już za sobą kilka spotkań roboczych, podział grup szkoleniowych i przypisanie osób do kursów.
Aktualnie uczestniczymy w zajęciach z języka angielskiego na różnych grupach poziomowych, w tym prowadzonych przez Native Speakera z Portugalii (grupa zaawansowana).

Wykorzystaliśmy również Dni Otwarte Szkoły na promocję naszego projektu oraz naszych partnerów: