Fabian, Sebastian
Strona główna Biblioteka RekrutacjaO szkole Pracownicy Oddziały Przedszkolne WydarzeniaKonkursy Informacje dla rodziców Organizacja roku szkolnego Projekty szkolne Projekty językowe RODO Galeria

• Konkurs na MEMA bibliotecznego

19 października zakończył się konkurs na MEMA bibliotecznego.
    Do bibliotek szkolnych wpłynęło wiele ciekawych i pomysłowych prac. Dziękujemy za wszytskie Wasze propozycje.

• RANDKA Z KSIĄŻKĄ W CIEMNO

W październiku w szkolnych bibliotekach została zorganizowana akcja

„RANDKA Z KSIĄŻKĄ W CIEMNO”- czyli tajemnicze, owinięte w szary bądź kolorowy papier książki czekające na czytelników, którzy chcą postawić na niespodziankę, zagadkę i tajemnicę!

Odrobina tajemnicy spowodowała, że zarówno starsi, jak i młodsi uczniowie z chęcią sięgają

po książki-niespodzianki.