information in english


2019

Imieniny:
Fabian, Sebastian
Strona główna Biblioteka RekrutacjaO szkole Pracownicy Oddziały Przedszkolne WydarzeniaKonkursy Informacje dla rodziców Organizacja roku szkolnego Projekty szkolne Projekty językowe RODO Galeria
  

SOCRATES COMENIUSW sierpniu 2004r. nasza szkoła przystąpiła do międzynarodowego programu wspierającego rozwój edukacji Socrates Comenius 1.1 (projekt szkolny). Działania realizowane w ramach naszego projektu „Diary on line” przewidziane zostały na trzy lata, poprzedzone trwającym niemalże rok okresem przygotowawczym. Rezultaty pracy nad projektem:
-  strona internetowa
-  książka „Mój kraj”,
- uroczystości organizowane w szkołach: Dzień Mojego Kraju
- korespondencja i kontakt ze szkołami z zagranicy 
W trakcie projektu większość zadań i produktów była dziełem uczniów. W zależności od ich wieku i umiejętności językowych, udział brali uczniowie z każdego przedziału wiekowego
Dzięki możliwości czynnego użycia języka angielskiego (prowadzenie korespondecji elektronicznej z uczniami szkół partnerskich) uczniowie nabrali biegłości w posługiwaniu się językiem angielskim i przełamali bariery językowe.W ramach współpracy stworzyli wiele wspólych projektów(także jęzkowych) do których samodzielnie zbierali materiały a następnie przedstawili je kolegom.Poprzez możliwość komunikacji z zagranicą,uczniowie nabyli także biegłości w posługiwaniu się narzędziami internetowymi.

 KRAJE WSPÓŁPRACUJĄCE W RAMACH PROJEKTU:
  • Irlandia
  • Wielka Brytania(Walia)
  • Włochy


Copyright 2019 by SP 1 Pszczyna

Wykonanie: Invidia.plZapraszamy na zebrania poprzedzone Jasełkami we wtorek (15 STYCZNIA) dla klas 1-5 w budynku na ul. Bogedaina oraz w czwartek (17 STYCZNIA) od 17:00 dla klas 6-8 oraz IIIgimn. w budynku na ul. Batorego.

HARMONOGRAM ZEBRANIA ORAZ SAL NA UL.BOGEDAINA:************************