📚❤️ Kolejne cykliczne zajęcia w Miejsko-Powiatowej Bibliotece

12 lutego odbyło się wyjątkowe spotkanie, które w całości przygotowała klasa 3b. To uczniowie byli autorami scenariusza, prowadzącymi i twórcami wszystkich aktywności. Brawo za odpowiedzialność i profesjonalizm!
Zajęcia składały się z trzech części:
🔹 Część pierwsza – krótka i interesująca opowieść o historii oraz tradycjach walentynkowych.
🔹 Część druga – dwie prezentacje przygotowane i zaprezentowane przez uczniów. Było rzeczowo, kreatywnie i z dużą pewnością siebie.
🔹 Część trzecia – walentynkowa strefa działań: krzyżówka, labirynt, zadania tematyczne oraz własnoręczne wykonanie kartek z życzeniami.
Uczniowie klasy 3b pokazali, że potrafią nie tylko uczestniczyć w zajęciach, ale również je zaplanować i poprowadzić. Taka postawa to najlepsza lekcja samodzielności i współpracy.
Dziękujemy Pani Renacie za ciepłe przyjęcie w bibliotece, a klasie 3b – za pięknie przygotowane spotkanie. ❤️