Półkolonie 2023 z Naszą Szkołą

Kiedy? 26.06 – 30.06.2023
Dokąd? Basen, ZOO, Park Linowy i nie tylko.
Kto? Twoi rówieśnicy, przyjaciele i sympatyczne Panie 🙂
Czego potrzebujesz? Dobrego humoru
Koszt: 200 zł

 Zapoznaj się z programem i dołącz do Nas!

Co czeka Twoją pociechę?

  1. Budowanie przyjaźni i socjalizacja. To doskonały czas, aby lepiej poznać rówieśników o podobnych zainteresowaniach i spędzić czas na wspólnej zabawie.
  2. Przerwa od rutyny i ekranów. Czas z nami da Twojemu dziecku szansę oderwania się od codzienności i godzin spędzonych przed ekranami. Zamiast tego dzieci będą cieszyć się aktywnym czasem spędzonym na świeżym powietrzu, odkrywać nowe miejsca i tworzyć niezapomniane wspomnienia.
  3. Bezpieczne środowisko. Półkolonie zapewniają właśnie to – doświadczeni i odpowiedzialni opiekunowie, którzy troszczą się o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie dzieci. Możecie być spokojni, wiedząc, że Wasze pociechy są w dobrych rękach.
  4. Samodzielność i rozwój. To doskonała okazja dla dziecka do rozwoju samodzielności, zdobywania nowych doświadczeń i pokonywania wyzwań. Dzieci nauczą się podejmowania decyzji, radzenia sobie w różnych sytuacjach oraz rozwiną pewność siebie.
    Odkrywaj z nami świat!

Program półkolonii 2023