Wakacje offline, rok szkolny online!

 

 

W dniu 4 września 2023 r. oficjalnie rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2023/2024. Każdego roku jest to emocjonujące wydarzenie, które gromadzi uczniów, rodziców i nauczycieli.

 

 

 

Rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się o godzinie 9:00 na sali gimnastycznej. Uroczystość poprowadziły klasy 5 wraz z wychowawcami: Panią Joanną Hochuł oraz Zbigniewem Oszkiem, a także opiekunką muzyczną Aleksandrą Niemiec. Piątoklasiści przywitali nas krótkim programem artystycznym, który podkreślił w sposób humorystyczny, jak ważne jest zdobywanie wiedzy i rozwijanie umiejętności w szkole. Po występie, głos zabrał Dyrektor Szkoły, Witold Wiktorczyk, który serdecznie przywitał wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli oraz złożył życzenia na rozpoczynający się szkolny czas. W trakcie uroczystości Dyrektor powitał uczniów klas pierwszych, życząc im udanego rozpoczęcia nauki.

Po zakończeniu akademii uczniowie wraz z wychowawcą udali się do swojej klasy, gdzie mogli się przywitać, porozmawiać, podzielić wrażeniami z wakacyjnych wojaży,
a także otrzymać plan lekcji na nowy rok.

Wszystkim uczniom życzymy owocnego roku nauki, a rodzicom dziękujemy za zaufanie i wsparcie. Jesteśmy przekonani, że wspólnymi siłami stworzymy rozwijającą się społeczność edukacyjną.