Pasowanie na ucznia

10 października 2023 r. odbyła  się w naszej szkole uroczystość PASOWANIA NA UCZNIA. Dzieci klas pierwszych przygotowywały się do tej uroczystości od początku roku szkolnego pod okiem swoich wychowawczyń: Pani Beaty Koczary i Pani Renaty Łyszkiewicz. Uczyły się dzielnie wierszy, piosenek i wytrwale ćwiczyły podczas prób. 

„Pierwszakom” podczas tej ważnej uroczystości towarzyszyli Rodzice, Nauczyciele, Dyrekcja oraz Zastępca Burmistrza Pani Magdalena Czarnecka. Podczas uroczystości Pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać, tańczyć i recytować wiersze.  Największym przeżyciem dla dzieci był moment pasowania. Pan Dyrektor Witold Wiktorczyk poprzez dotknięcie ogromnym, zaczarowanym ołówkiem ramienia każdego dziecka  zamienił go w prawdziwego ucznia.  

Ten dzień na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich. 

PIERWSZOKLASISTOM życzymy ogromu radości każdego dnia, zawarcia wspaniałych, szkolnych przyjaźni oraz wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.