Poniedziałkowy apel

W dniu 30 października na lekcjach wychowawczych odbył się kolejny apel szkolny, gromadzący uczniów od klasy III – VIII. Spotkanie poprowadziła Pani Wicedyrektor Dorota Groborz.

W czasie zebrania podsumowano pierwszy etap Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Brawami nagrodzono uczniów, którzy zakwalifikowali się do kolejnego etapu.

Nauczyciele wychowania fizycznego nagrodzili uczniów, którzy w trakcie memoriału Lucyny Koczwary, oddali najdłuższy skok w dal. Wyróżnieni uczniowie otrzymali medale, upominki i dyplomy.

W kolejnej części apelu podsumowano zbiórkę karmy i akcesoriów dla zwierząt ze „Schroniska dla bezdomnych zwierząt” w Jastrzębiu Zdroju. Wyróżniono klasę 3a, która wykazała się ogromnym zaangażowaniem.

Głos zabrała również Pani Ewa Czernecka, opiekunka Spółdzielni Uczniowskiej „Grosik”, która poruszała istotny temat funkcjonowania „sklepiku”. Zwróciła się do uczniów z prośbą o odpowiedzialne i rozważne korzystanie z działalności uczniowskiej.