Tydzień Życzliwości

21 listopada  obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Jego celem jest uwrażliwienie na wzajemną życzliwość, tolerancję, empatię. Przesłanie akcji jest proste bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta. Tego dnia warto uwierzyć, że w każdym z nas drzemią niewyczerpane pokłady dobra i – tak na próbę – spróbujmy okazać komuś bezinteresowną życzliwość.  Pamiętajmy, że  pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką.

W naszej szkole w dniach 20 – 24 listopada będziemy obchodzić
„Tydzień Ż
yczliwości”.

Od poniedziałku 20.11.2023 r. do czwartku 23.11.2023 r. będzie działać Poczta Życzliwości. Będziecie mogli wysłać koleżance, koledze, nauczycielom i innym pracownikom szkoły kartkę z pozdrowieniami, podziękowaniami lub przeprosinami.

Zachęcamy Was, aby we wtorek w Waszym stroju znalazły się żółte akcenty.

W czwartek obchodzimy Dzień Wdzięczności, podczas którego będziemy mogli przez chwilę zastanowić się, ile dobrego nas spotyka, za co możemy być wdzięczni.

W piątek 24.11.2023 r. rozdamy kartki wysłane przez Pocztę Życzliwości. Ich autorzy otrzymają dodatkowe punkty z zachowania.

Zachęcamy wszystkich do codziennego okazywania serdeczności, uprzejmości, uśmiechu i ciepłego spojrzenia. Takie zachowanie z pewnością będzie odwzajemniane tym samym. Warto się o tym przekonać!