W karnawale wszyscy bawią się wspaniale…

Karnawał to czas radości i zabawy. Kulminacją karnawałowego szaleństwa w naszej szkole były dwie taneczne imprezy, które odbyły się w tym tygodniu. We wtorek 23.01. na dyskotece karnawałowej bawiły się klasy 4-8 a w piątek 26.01. na balu przebierańców szalały klasy 1-3. Dzięki finansowaniu Rady Rodziców oba wydarzenia mogły być poprowadzone przez profesjonalistów: dj’a i animatorkę.

Uczniowie mieli okazję nie tylko potańczyć, ale także wziąć udział w konkursach, zabawach i różnych konkurencjach, mających na celu integrację i radosne świętowanie karnawału. Zabawę uatrakcyjniły przepiękne stroje naszych uczniów, którzy w tym wyjątkowym dniu zamienili się w bohaterów bajek, filmów i postaci z książek. Uśmiechy na twarzach dzieci jednoznacznie świadczyły o tym, że zabawa była przednia i każdy tanecznym krokiem rozpoczął ferie zimowe,  a radosne wspomnienia tanecznych wydarzeń będę im jeszcze długo towarzyszyły.