„Doktor i jego zwierzęta”

5 kwietnia uczniowie klas pierwszych, drugich, trzecich wraz z wychowawcami wybrali się do Pszczyńskiego Centrum Kultury na przedstawienie teatralne pt. „Doktor i jego zwierzęta”. Organizatorem niniejszego spektaklu był Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza. Aktorzy stanęli na wysokości zadania przyciągając uwagę dzieci swoimi strojami, humorystycznymi scenkami oraz wesołymi piosenkami. Przesłanką niniejszego przedstawienia było zwrócenie uwagi najmłodszych widzów na zwierzęta, które mieszkają tuż obok nas i niesienie im pomocy kiedy tylko tego potrzebują oraz, że my sami możemy się wiele od nich nauczyć kiedy tylko będziemy je bacznie  obserwować. Dzięki wspaniałej grze aktorskiej dzieci miały okazję wejść do teatralnego świata, w którym wszystko jest możliwe.