Wizyta przedszkolaków

10 kwietnia naszą szkołę odwiedziły dwie grupy zerówkowe z Przedszkola nr 2 w Pszczynie. Grupa Biedronek i Pszczółek wraz z wychowawcami miała okazję poznać budynek szkoły, zwiedzić niektóre sale, a także się trochę pouczyć . Dzieci pod opieką Pani Urszuli Chroszcz bawiły się z wykorzystaniem „magicznego dywanu” w sali 02, a później wykonały zadania na kartach pracy oraz ćwiczenia na tablicy interaktywnej pod opieką Sylwii Kaliciak-Kulas w sali 106. W opiece nad przedszkolakami oraz w przygotowaniach łamigłówkek i zadań dla młodszych kolegów i koleżanek pomagała klasa 2a. Wierzymy, że dzięki dniu spędzonemu w naszej placówce, w miłej i radosnej atmosferze, przedszkolaki z chęcią i zapałem rozpoczną we wrześniu swoją przygodę ze szkołą. Już teraz życzymy im wielu sukcesów i radości z nauki!