Wizyta uczniów w radiu RMF FM w Krakowie

Kilka dni temu uczniowie klasy 5A byli na wycieczce w Krakowie. Najważniejszym punktem wyprawy była wizyta w siedzibie radia RMF FM na Kopcu Kościuszki w Krakowie. Podczas wizyty uczniowie poznali dziennikarzy oraz osoby tworzące audycje radiowe.Dzieci miały okazję być w reżyserce w czasie nadawania wiadomości o godzinie 11:00. Zobaczyły pracę zespołów redakcyjnych, które przygotowują i wyszukują treści oraz wiadomości z całego świata. Wielką radość sprawiła możliwość wejścia do studia nagraniowego oraz drobne prezenty, które uczniowie otrzymali odgadując zagadki związane z pracą RMF-ki. Kolejnym punktem wycieczki był Ogród Doświadczeń im. S. Lema, gdzie dzieci bawiąc się poznawały otaczający nas świat. Był to dzień pełen niespodzianek i wielkich wrażeń.