Uroczystość zakończenia ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

W piątek 21 czerwca  odbyła się w naszej szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego.  Po raz ostatni spotkaliśmy się na uroczystych akademiach: najpierw uczniowie klas I – V, a następnie uczniowie klas VI – VIII. Zgromadzeni uczniowie, nauczyciele oraz goście mieli okazję obejrzeć program wokalno-literacki przygotowany przez naszych uczniów. Wychowawcy klas wyróżnili uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Następnie głos zabrał Pan Witold Wiktorczyk – dyrektor szkoły, który podziękował wszystkim za wspólny rok, a także życzył udanych i bezpiecznych wakacji.

W roku szkolnym 2023/2024 mury naszej szkoły opuściły dwie klasy ósme: 8A i 8B, których uczniowie będę kontynuować naukę w wybranych przez siebie szkołach ponadpodstawowych. Życzymy im wielu sukcesów i powodzenia w wymarzonych szkołach ponadpodstawowych.