Półkolonie szkolne

Ach co to był za tydzień!
42 uczniów naszej szkoły w mijającym tygodniu przeżywało swoje półkolonie szkolne. Każdego dnia czekały na dzieci ciekawe atrakcje.

Poniedziałek- Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu. Dzieci zobaczyły z bliska wiele gatunków ptaków i ssaków leśnych, ale był też czas na zabawę na placu zabaw.
Wtorek – Basen Strumień szaleństwom wodnym nie było końca Środa- Kozia Zagroda w Brennej, tu dzieci mogły wykonać filcowaną kulkę z owczej wełny, zrobić serek, nakarmić kozy, zapoznać się z muzyką i instrumentami góralskimi no i była też pyszna kiełbaska z ogniska. Czwartek- odbywały się warsztaty misiowe – Grajfka, każde dziecko wykonało własnego pluszaka miśka i otrzymało certyfikat. W międzyczasie było wyjście na wodny park aktywności, do parku i na rynek. Piątek- Muzeum Fauny i Flory Morskiej i Śródlądowej w Jaworzu , piękne miejsce gdzie oprócz ciekawostek z życia morskich zwierząt, dzieci miały okazję zobaczyć i dotknąć węża, jaszczurkę czy też szczurki. Wielką atrakcją okazała się tam motylarnia, gdzie swobodnie latające motyle czasem przysiadły na nas. Mamy nadzieję, że wszystkie dzieci zadowolone, do zobaczenia znów za rok na szkolnych półkoloniach!