Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w głosowaniu na projekty zgłoszone w ramach programu „Pszczyński Szkolny Budżet Obywatelski”.
Wyniki przedstawiają się następująco:
- I miejsce: „Elektorniczna tablica wyników” -pomysłodawcami projektu jest klasa VII b, Maria i Kuba- 138 głosów.
- II miejsce: „Profesjonalne odbijanie i dokładne liczenie”-inicjatorami tego projektu są Franciszek i Marcin z klasy VII a- 80 głosów.
- III miejsce: „Fizyka w praktyce- dotknij nauki”– projekt zgłosiły uczennice klasy VIII a, Dorota i Sofia- 66 głosów.
Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie, udział w głosowaniu oraz autorom projektów za ciekawe pomysły i aktywność na rzecz społeczności szkolnej.