Pszczyński Szkolny Budżet Obywatelski-wyniki głosowania

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w głosowaniu na projekty zgłoszone w ramach programu „Pszczyński Szkolny Budżet Obywatelski”.

Wyniki przedstawiają się następująco:

  • I miejsce: „Elektorniczna tablica wyników” -pomysłodawcami projektu jest klasa VII b, Maria  i Kuba- 138 głosów.
  • II miejsce: „Profesjonalne odbijanie i dokładne liczenie”-inicjatorami tego projektu są Franciszek  i Marcin  z klasy VII a- 80 głosów.
  • III miejsce: „Fizyka w praktyce- dotknij nauki”– projekt zgłosiły uczennice klasy VIII a, Dorota  i Sofia- 66 głosów.

Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie, udział w głosowaniu oraz autorom projektów za ciekawe pomysły i aktywność na rzecz społeczności szkolnej.