KONSULTACJE dla uczniów i rodziców

Konsultacje dla uczniów i rodziców (prosimy o wcześniejsze poinformowanie nauczyciela o planowanym spotkaniu przez dziennik elektroniczny)

Lp. Nazwisko i imię nauczyciela Dzień tygodnia Godzina Miejsce konsultacji
1. Abramowicz – Heczko Danuta  wtorek 15:15-16:15  sala gimnastyczna
2. Baster Irena   czwartek 7:00 – 8:00 sala 07
3. Biela Agnieszka  wtorek 7:30 – 8:00 sala 205
4. Bienioszek Anna  wtorek 13.30 – 14.30 sala 106
5. Brandys Henryk  wtorek 15:15-16:15 sala 209
6. Bryła Wiktoria  czwartek 7:00 – 8:00 sala 08
7. Chroszcz Urszula  środa 7:00 – 8:00 sala 110
8. Czekaj Piotr  środa 7:00 – 8:00 sala 101
9. Czernecka Ewa  wtorek 7:00 – 8:00 sala 107
10. Englert Bogumiła  piątek  7:00 – 8:00 sala 206
11. Felusiak-Zawada Barbara   czwartek 13.30 – 14:30 sala 207
12. Fronia Joanna  środa 14.30 – 15.30 sala 112
13. Glaeser Wioletta  wtorek 14.40 – 15.40 sala 210
14. Groborz Dorota  czwartek 13.30 – 14.30  sala 209
15. Hochuł Joanna  poniedziałek 14.30 – 15.30 sala gimnastyczna
16. Janik Karolina  środa 7.45 – 8.45 sala 209
17. Janusz Katarzyna  wtorek 7:00 – 8:00 sala 202
18. Kaliciak-Kulas Sylwia  wtorek 7:00 – 8:00 sala 06
19. Koczy Maria  środa 7:00 – 8:00 sala 105
20. Krawczyk Anna  piątek  15:30 – 16:30 sala 02
21. Kujawska Katarzyna  wtorek 15.00-16.00 sala 103
22. Lis Joanna  wtorek 13.25 – 14.10 sala 207
23. Loster Aleksandra  poniedziałek 14.30 – 15.30 sala 110
24. Łyszkiewicz Renata  wtorek 7:00 – 8:00 sala 05
25. Małecka Magdalena      
26. Matula Elżbieta  poniedziałek 7:00 – 8:00 sala 202
27. Milczanowska Grażyna  czwartek 11.30 – 12.30 pokój nauczycielski
28. Musioł Magdalena  poniedziałek 13.30 – 14.30 sala 205
29. Niemiec Aleksandra  piątek  7:00 – 8:00 sala204
30. Olek Stella  wtorek 15.30 – 16,30 sala 02
31. Oszek Zbigniew  poniedziałek 15.15 – 16.15 sala gimnastyczna
32. Pająk Grażyna  piątek 7:00 – 8:00 sala 211
33. Pala Korneliusz  wtorek 13.30 – 14.30 sala gimnastyczna
34. Pichnar Katarzyna  wtorek 7:30 – 8:00 sala 101
35. Piech-Hennek Sylwia wtorek 12:00 -12:30  
36. Pieczka Anna  środa 14.30 – 15.30 sala gimnastyczna
37. Ryś Zuzanna piątek 7:00 – 8:00 sala 108
38. Sajdok Natalia  poniedziałek 7:00 – 8:00 sala 201
39. Sitek-Potoczko Barbara  wtorek 7:00 – 8:00 sala 111
40. Skotnica Edyta  poniedziałek 7:00 – 8:00 sala 211
41. siostra Sobina Renata  środa 16:30-17:30 salka parafialna
42. Solarczyk Anna  środa 7:00 – 8:00 sala 107
43. Sroga Gabriela  wtorek 7:00 – 8:00 sala 207
44. Studzieńska Beata wtorek 7:00 – 8:00 sala 110
45. Szczypka Beata  poniedziałek 7:00 – 8:00 sala 08
46. Trela Patrycja  piątek  7:00 – 8:00 sala 201
47. Trzos-Marzec Jolanta  poniedziałek 15.30 1630 sala 02
48. Tumula Monika poniedziałek 7:00 – 8:00 sala 05
49. Tutas Elżbieta  środa 7:00 – 8:00 biblioteka
50. Utrata Alina  wtorek 15.00-16.00 sala 103
51. Walkowiak Edyta  poniedziałek 14.30 – 15.30 sala 108
52. Wiktorczyk  Witold poniedziałek 14.30 – 15.30 sala 04a
53. Znaj – Stawowczyk Elżbieta  poniedziałek 7:00 – 8:00 sala 05
54. Zuber Maria  piątek  7:00 – 8:00 sala 105
55. Zygmunt Urszula  środa 7:00 – 8:00 sala 211

 

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

15 września 2022r. – zebrania 

10 stycznia 2023r. – zebrania

16 maja 2023r. – zebrania