Wyprawka pierwszoklasisty

Wyprawka pierwszoklasisty w roku szkolnym 2021/2022

PODPISANE POMOCE PLASTYCZNE, KTÓRE BĘDĄ W SZKOLE:

• 2 duże bloki techniczne białe A3
  • 2 małe bloki techniczne białe A4
  • duży blok techniczny kolorowy A3
  • plastelina – duże opakowanie
  • farby plakatowe
  • 3 pędzle różnej grubości włożone do farb
  • kredki – pastele olejne
  • kredki świecowe (woskowe)
  • 2 papiery kolorowe tzw. wycinanka format A4 (jeden może być z wzorami, brokatowy, itp.)
  • klej w sztyfcie
  • 2 teczki na gumkę formatu A4

PIÓRNIK, A W NIM (ZAWSZE!): 4 OŁÓWKI HB, GUMKA, TEMPERÓWKA, KREDKI (typu. Bambino ok. 12 kolorów, grube, w drewnianej oprawie), ZAOKRĄGLONE NOŻYCZKI, KLEJ W SZTYFCIE, LINIJKA 15CM

ZESZYTY PODPISANE NA PRZEDNIEJ OKŁADCE:

• zeszyt w cienkie linie 16-kartkowy,
  • 2 zeszyty w kratkę 16-kartkowe,
  • zeszyt w kratkę 32-kartkowy
  • zeszyt do religii

STRÓJ NA ZAJĘCIA SPORTOWE W WORKU: BIAŁA KOSZULKA Z KRÓTKIM RĘKAWEM, KRÓTKIE SPODENKI/ SPODNIE DRESOWE/ GETRY oraz OBUWIE SPORTOWE (może służyć również za obuwie zmienne)

STRÓJ GALOWY NA UROCZYSTOŚCI SZKOLNE: BIAŁA BLUZKA/KOSZULA, CIEMNE SPODNIE/ SPÓDNICA

PROSIMY O SKOMPLETOWANIE WYPRAWKI DO 7 WRZEŚNIA

UWAGA! Podręczniki i ćwiczenia dzieci otrzymają w szkole (prosimy je potem obłożyć i podpisać). Należy zakupić jedynie podręczniki i ćwiczenia do religii: „Poznaję Boży świat” Wydawnictwo Jedność nr AZ – 1 – 01/18.