mLegitymacja

Dzięki mLegitymacji nie trzeba nosić tradycyjnego dokumentu. Jest to – zgodnie z prawem – legitymacja szkolna wyświetlana na ekranie telefonu.

mLegitymacja potwierdza, że osoba jest uczniem danej szkoły oraz uprawnia do skorzystania z przysługujących ulg i zwolnień.

mLegitymacja instrukcja

mLegitymacja wniosek [docx]

mLegitymacja wniosek [pdf] 

Bezpłatny kreator zdjęć do mLegitymacji

Wykonywanie zdjęć do oficjalnych dokumentów wcale nie należy do najłatwiejszych, zwłaszcza kiedy chce się je wykonać z domu. W odpowiedzi na tę właśnie potrzebę, powstał bezpłatny kreator zdjęć do mLegitymacji, który w krótką chwilę przeprowadzi Cię przez proces tworzenia idealnych zdjęć do twojej elektronicznej legitymacji ‒ i to wszystko z poziomu smartfonu!

Wykonaj zdjęcie w kilka sekund

Generator zdjęć do mLegitymacji wykorzystuje technologię sztucznej inteligencji i w przykładny sposób przekształci Twoje zdjęcia zrobione smartfonem, w fotografie spełniające wszystkie wymogi mLegitymacji.

Twoim zadaniem jest przygotowanie zdjęcia, które może zrobić koleżanka/kolega lub członek Twojej rodziny. Przez cały proces przygotowywania zdjęcia możesz przejść z poziomu twojego smartfona – wystarczy, że klikniesz w link i wejdziesz na stronę Kreatora, który poprowadzi Cię krok po kroku. Następnie, oprogramowanie w kilka sekund przerobi twoją fotografię, usuwając z niej tło, poprawiając oświetlenie i odpowiednio przycinając. W rezultacie otrzymasz gotową do wysłania fotografię do mLegitymacji, która spełnia wszystkie oficjalne kryteria.

Podczas wykonywania zdjęcia pamiętaj o następujących zasadach:

  1. Patrz prosto w obiektyw i nie przechylaj głowy na boki.
  2. Stój wyprostowany.
  3. Zadbaj o to, by na twojej twarzy nie było żadnych cieni – dobrym miejscem może być ściana na przeciwko okna.
  4. Miej zamknięte usta.

Możesz wgrać tyle zdjęć, ile tylko chcesz, a potem wybrać najkorzystniejszą wersję.

Teraz pałeczkę przejmuje Kreator, który automatycznie i w kilka sekund przygotowuje dla Ciebie bezpłatnie zdjęcia do legitymacji – ze stuprocentową gwarancją akceptacji.

Wystarczy tylko przesłać zdjęcia do sekretariatu

Gdy Kreator zakończy swoje działanie, ty możesz spokojnie zapisać zdjęcia na dysku, a następnie przesłać je do sekretariatu. I to wszystko – możesz cieszyć się swoją nową legitymacją elektroniczną.

Twoje dane również są bezpiecznie, ponieważ na żadnym etapie oprogramowanie nie zapisuje Twoich zdjęć, a połączenie dodatkowo jest szyfrowane z certyfikatami SSL.

Generator zdjęć do mLegitymacji

Link do Kreatora znajdziesz tutaj: https://passport-photo.online/pl/zdjecie-do-mlegitymacji

Postępuj z instrukcjami dostępnymi na stronie.