Warunki ubezpieczenia na rok szkolny 2021/2022

Szanowni Państwo!

Rada Rodziców zapoznała się z propozycjami ubezpieczeń przesłanymi przez firmy na adres szkoły. Po przeanalizowaniu przesłanych ofert, postanowiła zarekomendować Państwu propozycję ubezpieczenia NNW dla dzieci i młodzieży. Interesującą propozycją tego ubezpieczenia jest to, że:
– można ubezpieczyć (od 6miesiąca życia do 26 roku życia osobę uczącą się) drugie i kolejne dziecko w rodzinie ze zniżką.
– dobrowolną składkę ubezpieczający wybiera spośród siedmiu wariantów
– dokonując ubezpieczenia do końca października 2021r. (do tego czasu będzie aktywny przesłany Państwu link do ubezpieczenia) to ubezpieczeniem będzie objęte dziecko od 1 września 2021
W załączeniu przesyłamy link oraz materiały informacyjne.

Rada Rodziców Przy SP1 w Pszczynie

Klikając w poniższy link, uzyskacie możliwość samodzielnego wygenerowania polisy NNW dla swojego dziecka.

Załączamy w pliku 7 zakresów do wyboru, z opisem zakresu ubezpieczenia. Ubezpieczenie obejmuje osoby czynnie uprawiające sport w szkole i poza nią.

Dla drugiego i kolejnego dziecka 25% zniżki. Wystarczy przy generowaniu polisy dodać kolejne dziecko i zniżka zaczyta się samoczynnie.

Kocham to dbam NNW

OWU_NNW Dzieci i Mlodziez Szkolna_2021