Maria, Edmund, Marek
Strona główna RekrutacjaBiblioteka O szkole Pracownicy Oddziały Przedszkolne WydarzeniaKonkursy Informacje dla rodziców Organizacja roku szkolnego Projekty szkolne Projekty językowe RODO Galeria

Szkoła promująca zdrowie

PRZEDSZKOLAKOWIE PAMIĘTAJĄ O ZDROWIU

DZIEŃ ZDROWEGO ZĄBKA

W Misiach i Żabkach dzieci uczyły się prawidłowego mycia zębów, przypominaly sobie nazwy przyborów higienicznych, odwiedziły dentyste, jak również poznawały produkty zdrowe, niezdrowe dla zębów i ciała.

DZIEŃ PRAWIDŁOWEJ POSTAWY

Dzieci ćwiczyły na Wesołej Salce gimnastyke korekcyjną, trenowały prawidłową postawę ciała.

DZIEŃ ZDROWEJ ŻYWNOŚCI I CODZIENNEJ AKTYWNOŚCI

W piasku na tackach miały ukryte karteczki z rysunkami ćwiczeń i aktywności ruchowych. Najmłodsi musieli karteczkę odnaleźć i jako drame przedstawić jakie ćwiczenie jest na niej pokazane. Była wspaniała zabawa.

WARZYWNE STWORKI

Na tackach dzieci miały rozwałkowaną plasteline i wykałaczką miały na niej narysować śmiecznego stworka- marchewkowego czy kapustowego o kształcie jakiegoś warzywa.