Fabian, Sebastian
Strona główna Biblioteka RekrutacjaO szkole Pracownicy Oddziały Przedszkolne WydarzeniaKonkursy Informacje dla rodziców Organizacja roku szkolnego Projekty szkolne Projekty językowe RODO Galeria

Szkoła promująca zdrowie

SMACZNIE, ZDROWO, AKTYWNIE PLUS HIGIENA

Poraz kolejny raz podejmowane zostały w klasach 2a,  3c, oraz 3d treści związane ze zdrowiem podczas cyklu zajęć o takiej tematyce.

Przypomniano podstawowe zasady zdrowego odżywiania się, potrzeby aktywnego wypoczynku oraz zasady higieny osobistej.

Dzieci zapoznane zastały z piramidą żywności.

Ciekawym akcentem zajęć był film edukacyjny o zdrowiu, który wywarł na uczniach duże wrażenie i mamy nadzieję, że na długo pozostanie w ich pamięci.