information in english


2019

Imieniny:
Edyta, Kamil, Korneliusz
Strona główna WydarzeniaBiblioteka RekrutacjaO szkole Pracownicy Oddziały Przedszkolne Konkursy Informacje dla rodziców Organizacja roku szkolnego Projekty szkolne Projekty językowe RODOFlying Words 2018-2020PO WER 2017-19 Galeria
  
Klub Szkół Unicef

"Po pierwsze dziecko"

W tym roku szkolnym wzięliśmy również udział w projekcie UNICEF "Po pierwsze dziecko". Zrealizowano go  w trakcie zajęć pozalekcyjnych. Wzięli w nim udział uczniowie klas IV-VI. 
W trakcie spotkań, wykorzystując opracowane materiały, zapoznaliśmy się z informacjami na temat sytuacji uchodźców, a szczególnie dzieci. Uczniowie podzielili się również własną wiedzą na temat problemu uchodźctwa. Ich wiedza, materiały do projektu oraz dodatkowe informacje stały się powodem gorącej dyskusji w trakcie której poruszono problemy wielu mitów i uprzedzeń obecnych w naszym społeczeństwie, cierpienia jakie przynosi wojna, a przede wszystkim wartość ludzkiego życia.
[ powrót ]

Copyright 2019 by SP 1 Pszczyna

Wykonanie: Invidia.pl


Rozpoczecie roku szkolnego 2019/2020:

8:00- uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego na sali gimnastycznej dla klas 1-5 w budynku na ul. Bogedaina. Po akademii- spotkanie w klasach z wychowawcami.

9:00- Msza św. w kościele p.w Wszystkich Świętych w Pszczynie

10:00- spotkanie w salach z wychowawcami uczniów klas 6-8 w budynku na ul. Batorego

10:15- uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla klas 6-8 na sali gimnastycznej w budynku na ul. Batorego

----------------------------
Informacja o wyprawce dla uczniów klas pierwszych:


---------------------------