Albert, Janusz, Konrad

Zasady_rekrutacji_do_przedszkoli_i_oddzialow_przedszkolnych.pdf

• Rekrutacja 2019

DNI OTWARTE W SZKOŁACH PONADPODSTAWOWYCH

Uczniom klas ósmych i gimnazjalnych oraz rodzicom przypominamy, że 29 marca (uczniowie klas gimnazjalnych) oraz 30 marca (w sobotę!- uczniowie ósmych klas) odbędą się Dni Otwarte w I L.O w Pszczynie, natomiast 4 kwietnia w Powiatowym Zespole Szkół nr 2.
    Przypominamy również, że na stronach szkół są już dostępne informacje o rekrutacji na kolejny rok szkolny.

Informacje dla rodziców klas ósmych dotyczące rekrutacji (terminy):

• Rekrutacja 2019/2020

Informacja o rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych

w roku szkolnym 2019/2020

Uczniów klas 8 i 3 gimnazjum oraz ich rodziców zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi rekrutacji w roku szkolnym 2019/2020. Informacje zawarte są w poniższej prezentacji.

prezentacja_5-wrzesnia-3.pdf